• Geospatial_Hero_CONNECTIONEvnt_1800x349_0216

  Seminarium CONNECTION

  na temat technologii geoprzestrzennych

Seminar

Date: 27 września 2016 Time: 09:30 - 13:00; Lunch 13:00 Location: Hotel MARRIOTT, Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Polska Zarejestruj się teraz
Stosowanie narzędzi geoprzestrzennych w projektach infrastrukturalnych  dużej skali

Aby osiągnąć bardziej efektywne  wyniki projektów i usług niezbędne są: usprawnienie komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami projektu, często  pracującymi zdalnie oraz szybkie aktualizowanie dużych zbiorów danych. Dowiesz się, jak poprawić wydajność prac terenowych, wprowadzić dane modelowania rzeczywistego w celu ulepszenia projektu i wizualizacji oraz wykorzystywać dane z wielu źródeł, aby skrócić czas realizacji, zminimalizować konwersję danych i usprawnić współpracę.

Sesja 1: Bentley Map Mobile

Integracja przepływu prac w terenie i w biurze zmniejsza ryzyko wystepowania błędów, zwiększa jakość  projektu oraz pomaga osiągnąć bardziej imponujące rezultaty. Kluczem jest skalowalność. Nie chodzi tylko o podłączenie lapotopa podczas prac w terenie, ale o usprawnienie komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami projektu pracującymi zdalnie oraz szybkie aktualizowanie dużych zbiorów danych. Dostęp do cennych informacji w terenie i szybkie przesyłanie  naniesionych poprawek do biura poprawia efektywność prac nad projektem i zapewnia dokładność danych typu CAD, GIS i biznesowych.
 • Dowiesz się więcej na temat aplikacji Bentley Map Mobile i w jaki sposób usprawnia ona prace w terenie poprzez udostępnianie niezbędnych danych uczestnikom projektu pracującym zdalnie.
 • Jak uzyskać dostęp do map i danych obrazowych z urządzeń nie mających dostępu do sieci podczas pracy w terenie.
 • Jak nanosić  poprawki  podczas prac terenowych i jak  zaktualizować  dane infrastrukturalne wykorzystywane w biurze.

Sesja 2: Modelowanie rzeczywiste z Bentley Map Enterprise

Dowiesz się jak Bentley Map Enterprise może być używany z danymi modelowania rzeczywistego w celu ulepszenia projektu i wizualizacji 3D. Wbudowane modele wspomagają projektantów poprzez dostarczanie istniejącego kontekstu proponowanym projektom. Podczas seminarium zaprezentujemy Państwu jak można używać Bentley Map Enterprise z trzema różnymi rodzajami modeli rzeczywistych: fotografii lotniczej, chmury punktów oraz reality mesh. Na podstawie przykładów zaprezentujemy jakie korzyści płyną z wykorzystywania poszczególnych rodzajów modeli rzeczywistych.
 • Dowiesz się jak fotografia lotnicza, chmura punktów oraz reality mesh wspomagają tworzenie lepszych wizualizacji.
 • Jak poprawić  dokładność modelu przy użyciu chmury punktów i reality mesh.
 • Poznasz  zalety każdego typu danych dla różnych aplikacji 3D.

Sesja 3: Wykorzystywanie informacji geoprzestrzennych w przedsiębiorstwie

Sprawdzisz, w jaki sposób technologie przestrzenne firmy Bentley wykorzystują dane z różnych źródeł, aby skrócić czas realizacji projektu, zminimalizować konwersję danych i poprawić współpracę z innymi działami. Na podstawie przykładów pokażemy jak komputer, serwer oraz inne produkty mobilne współpracują i usprawniają przepływ informacji.
 • Jak usunąć  lukę pomiędzy CAD i GIS i tym samym uzyskać  zwroty z inwestycji, oszczędzic czas i usprawnić  współpracę  zespołów projektowych.
 • Jak uzyskać  dostęp do danych z różnych źródeł i formatów, aby zapewnić wyższą jakość projektu i jego szybką realizację.
 • Jak tworzyć  mapy i raporty w oparciu o inteligentne dane biznesowe i tym samym uzyskać poprawe  wyników.
 • Jak opublikować  dane projektowe w sieci lub na urządzeniach mobilnych.

Zakończenie: Sesja pytań i odpowiedzi

Lunch - 13:00